Araç Bakım Ürünleri

Araç Bakım Ürünleri

Hem aracınızın dış bölgesinde, hem de iç kısmında kullanabileceğiniz araç bakım ürünleriyle temiz, ışıl ışıl, yeni gibi bir otomobil kullanmanın zevkini yaşayabilirsiniz.

Aracınızın bakımı ve temizliği için Araç Bakım ürünlerinden kaporta bölgesinde kullanabileceğiniz mikrofiber bez, boya koruma, pasta cila süngeri gibi yardımcı ürünlerle otomobilinizi çizikleri giderip, cila yapıp, koruma altına almanız için çizik giderici, hızlı cila, araba seramik kaplama ve araç pasta cila ürünlerinden kolayca seçim yapabilirsiniz. Güvenli bir sürüş için kış aylarının zorlu hava şartlarında kullanabileceğiniz cam bakım ürünleri, buzlanmalara karşı buz çözücü sprey, buz kazıyıcı, ön cam brandası, antifrizli cam suyu gibi, buğu oluşmasına karşı buğu önleyici sprey, yağmur yağdığında sürüşünüzü kolaylaştıran yağmur kaydırıcılar ile görüş açınız asla kapanmaz. 

Aracınızın jant parlaklığını sağlayan ve tüm kalıcı kirleri bile zahmetsizce sökebilen bakım ve temizlik spreyleri, lastiklerin simsiyah görünmesini sağlayan lastik parlatıcılar, yolculuk sırasında lastiğiniz patladığında vazgeçilmez yardımcınız olacak lastik tamir kiti, bijon anahtarı, araç kaldırmaya yarayan kriko ve ani kazaları önlemenizi sağlayacak lastik hava basıncı ölçer ve fren güvenliği için balata spreyi SimoniRacing güvencesi ve ödeme avantajları ile sizlere sunuyoruz.

Dış bakım ürünlerinde bulabileceğiniz araba farı temizleme, krom metal parlatıcılar, bütünleyici tampon boyası ve parlatıcılarda cila çeşitleriyle birlikte satılmaktadır. Oto yıkama malzemeleri, fırçasız köpükle yıkamak isteyenler için fırçasız oto yıkama ve kalıcı parlaklık sağlayan oto yıkama şampuanları da Araç Bakım Ürünleri arasındadır. Ağaç altında kirlenen ve,asfalttaki ziftten etkilenen araçları içinde SimoniRacing Araç Bakım Ürünleri kategorisinde zift, böcek ve reçine temizleyici ilaçlarını bulabilirsiniz.

Otomobilinizin dış bakımı kadar, iç bakımınıda yapmanız hem yakıt tasarrufu sağlar hem de aracınızın motorunun ömrünü uzatır. Motor Araç Bakım Ürünleri ile yakıt sarfiyatı için birebir antifriz modelleri, enjektör temizleyici benzin katkısı ve dizel enjektör temizleyiciler, motor yağ katkıları bulunmaktadır. Partikül filtre temizleyici kaliteli, ucuz ve pratik kullanıma uygundur. Motorunuzun dış yüzeyi için motor temizleyici ile motorun iç kısmı için motor temizleme katkısı kullanmanız aracınızın bakımında bütünlük katacaktır. Ayrıca direksiyon yağı, radyatör temizleyici, radyatör delik tıkayıcı ve şanzıman katkısı gibi birçok ürünü bulabilirsiniz.

Aracınızın torpido ve iç bölgesinde yer alan, deri ve kumaş yüzeyler için temizleyici kremler, spreyler, anti bakteriyel hijyenik temizlik sağlayan klima temizleme spreyi ve torpido parlatıcı modelleri en iyi fiyatlarla SimoniRacing te sunulmaktadır. SimoniRacing Araç Bakım Ürünleri ile Ev Yaşam Bakım Ürünlerini sizin için bir araya getirdi. Kontak sprey, etiket yapışkan temizleme spreyi, pas sökücü ve sprey boya, banyo temizleyiciler, mutfak temizlik ürünleri oto ev bakim ürünleri, evinizdeki koltuk, halı, kumaş ve diğer tüm temizlikler için teknik spreyler kategorimizde hepsi birlikte sunulmaktadır. Hırdavat ürünleri silikon tabancası ile kullanılabilecek poliüretan Köpük, sıvı conta akvaryum silikonu, polyester macun, pütür boya ve yapıştırıcı diyince aklınıza gelebilecek her tür model ve fiyatları izolasyon yalıtım kategorisinde bulabilirsiniz.

3M, 404, Abro, Akfix, Arexons, BrillantCare, HomeCare, Meguiars, MotorSilk, Nasiol, Pattex, Presto, Stac Italy ve 50 den fazla markanın yüzlerce ürününü  9 Taksitle ve indirimli olarak alabilirsiniz.